Kule gejszy - do czego służą?
Piękne i zdrowe ciało

Kule gejszy - do czego służą?

Kule gejszy Plumbum są nie tylko gadżetem odpowiedzialnym za zróżnicowanie życia erotycznego, ale przede wszystkim służą do regularnego ćwiczenia ważnych dla kobiety mięśni Kegla umiejscowionych w dni miednicy. Są one osłabiane w wyniku ciąży i porodu, dlatego odpowiednia dbałość o nie zapewnia podwyższony komfort dla intymnych miejsc, zapobiega również wystąpieniu problemów z nietrzymaniem moczu, co może być znacznym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu.

Jakie są wskazania do stosowania kul gejszy?

Generalnie kule gejszy Plumbum spełniają podwójną rolę, z jednej strony jest produktem, który młode kobiety stosują w celu wzmożenia doznań seksualnych podczas zbliżeń z partnerem, natomiast dla kobiet bardziej dojrzałych, to idealny sposób na ćwiczenie i wzmocnienie mięśni Kegla. Gadżet w postaci kul gejszy Plumbum są rekomendowane nawet przez specjalistów z zakresu urologii i ginekologii, ponieważ zapobiegają pojawiającym się często problemom z osłabionymi mięśniami dna miednicy. Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje kul gejszy Plumbum, czyli kule grawitacyjne oraz biofeedback, pierwsze są przeznaczone głównie dla kobiet młodych, które pragną zwiększyć intensywność doznań seksualnych, jednak nie powinny być stosowane przez osoby, które w najbliższej przyszłości planują powiększenie rodziny. Kule gejszy biofeedback są natomiast stosowane przez Panie, które chcą wzmocnić mięsnie Kegla, pomimo bardziej rozbudowanej konstrukcji, są o wiele lżejsze od pierwszego rodzaju. W ich wnętrzu znajdują się mniejsze kulki, które grzechoczą poprzez obijanie się o siebie, dzięki temu mięśnie dna miednicy samowolnie się kurczą, co pozwala na zmniejszenie do minimum ryzyka związanego z przykrymi dolegliwościami.

Kule gejszy - do czego służą?

Czy kule gejszy stanowią dobre rozwiązanie?

Ćwiczenia wykonywane za pomocą kul gejszy Plumbum powinny zajmować maksymalnie od 45 minut do kilku godzin w ciągu dnia, po tym czasie niezbędna jest przerwa, wyjęcie kul odbywa się poprzez pociągnięcie wystającego sznureczka. Dokładny czas wykorzystywania kul gejszy jest oczywiście uzależniony od osobistych predyspozycji i możliwości każdej kobiety, oczywistym jest, że gdy gadżet jest stosowany po raz pierwszy, czas jest dość krótki. Właściwe i prawidłowe wzmocnienie mięśni Kegla jest możliwe tylko wówczas, gdy ćwiczenia za pomocą kulek gejszy są wykonywane regularnie i przez dłuższy czas. Należy również wiedzieć, że kulki gejszy działają tylko wówczas, gdy pozostaje się w ciągłym ruchu, wystarczy spacerowanie wolnym krokiem, podczas odpoczynku na kanapie, niestety żadne mięśnie nie zostaną wyćwiczone. Jedną z niewielu okoliczności, w których kule gejszy są zabronione jest ciąża, ponieważ jest to czas, kiedy mięśnie Kegla są już wystarczająco obciążone, jeżeli położna lub lekarz prowadzący ciążę pozwoli, kobieta może zastosować kule gejszy, ale dopiero w trzecim trymestrze, ma to oczywiście związek z wpływem kul na ułatwienie porodu. Jednak każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, nie ma co do tego aspektu zasady.

Zobacz więcej podobnych postów