Naturalne sposoby powiększania ust
Piękne i zdrowe ciało

Naturalne sposoby powiększania ust

Powiększenie ust jest możliwe dzięki domowym sposobom, wcale nie ma potrzeby umawiania wizyty u kosmetyczki. Nie da się ukryć, że patrząc na pełne, duże i miękkie usta hollywoodzkich aktorek można nabawić się kompleksów. Zamiast jednak zazdrościć, można postarać się o pozyskanie takich efektów bezinwazyjnymi metodami.

Naturalne sposoby powiększania ust

Naturalne metody powiększania ust

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego wiąże się z opuchlizną, zasinieniami oraz krwiakami. Najgorszy jest jednak brak pożądanych rezultatów i tym samym wyrzucenie pieniędzy w przysłowiowe błoto. Koszt zabiegu powiększania ust wynosi do 1000 złotych za zaledwie 1 ml preparatu do wstrzyknięcia. Biorąc pod uwagę powyższe, warto zdecydować się na którąś z alternatyw. Powinno rozpocząć się od naturalnego pobudzania krążenia w okolicach ust. W ten sposób wywołuje się delikatne podrażnienia, których skutkiem jest obrzęk na ustach. Doskonale sprawdzi się do tego szczoteczka do zębów, masaż nią potrafi zdziałać cuda. Zaleca się wykonywanie delikatnych, okrężnych ruchów. Jeszcze lepszy efekt można osiągnąć nakładając na włosie odrobinę miodu lub balsamu do ust.

Joga twarzy

Powiększeniu ust w warunkach domowych służy również joga twarzy, a konkretnie okolic ust. Cała filozofia polega na głośnym powtarzaniu samogłosek, jak najwyraźniej. Pomaga także robienie tak zwanych dziubków z ust i utrzymywać je przez około 30 sekund. Wiele kobiet stosuje także przyprawy dostępne w kuchni, przygotowując z nich maseczki. Wśród tych pobudzających krążenie w pobliżu ust znajdują się chilli, kardamon, pieprz oraz imbir i cynamon. Wszystkie one mają przecież właściwości rozgrzewające. Stosując tę metodę wymagana jest bezwzględna ostrożność przed ewentualnymi podrażnieniami. Poza wszystkimi metodami wskazanymi powyżej, ważne jest regularne wykonywanie peelingu ust. Wystarczający jest ten wykonany w warunkach domowych – cukrowy. Ponadto w każdej drogerii dostępne są balsamy nawilżające i pielęgnujące, które będą pomoce w uzyskaniu naturalnego powiększenia ust.

Zobacz więcej podobnych postów