Jakie soczewki miesięczne wybrać, by cieszyć się komfortem i dobrym wzrokiem?
Piękne i zdrowe ciało

Jakie soczewki miesięczne wybrać, by cieszyć się komfortem i dobrym wzrokiem?

Soczewki miesięczne są najczęściej wybieranym rodzajem szkieł kontaktowych. Reprezentują dobry stosunek jakości do ceny, są nowoczesne oraz wygodne w codziennym użytkowaniu. Ogromna popularność tego typu produktów sprawiła, że w sprzedaży dostępny jest bardzo szeroki i zróżnicowany ich wybór, który sprawia jednak, że trudno zdecydować się na konkretny produkt. Jakie cechy powinny posiadać dobrej jakości soczewki miesięczne i jakie szkła warto wypróbować?

Soczewki miesięczne – właściwości i zalety

Soczewki miesięczne, jak sama ich nazwa wskazuje, są przeznaczone do noszenia przez okres jednego miesiąca, a konkretnie 30 dni. W tym czasie producent gwarantuje im niezmienione właściwości, które powinny pozostawać na takim samym, wysokim poziomie zarówno pierwszego, jak i ostatniego dnia użytkowania wybranego produktu. Nowoczesne soczewki miesięczne są produkowane z wysokiej jakości, innowacyjnych materiałów, które są w pełni bezpieczne dla oczu oraz wygodne w noszeniu. Ich ultracienka konstrukcja sprawia natomiast, że soczewki są praktycznie niewyczuwalne na powierzchni oka, co pozytywnie wpływa na odczucia związane z ich regularnym użytkowaniem.

Istnieje wiele powodów, dla których warto sięgnąć po dobrej jakości soczewki miesięczne. Po pierwsze, są one najbardziej ekonomicznym i opłacalnym pod względem finansowym rozwiązaniem na rynku. Jedną parę nosimy bowiem przez cały miesiąc, a następnie zakładamy kolejną, co pozytywnie wpływa na ogólny koszt korzystania z tej metody korekcji wzroku. Prawidłowo pielęgnowane soczewki są także w pełni bezpieczne dla zdrowia i higieny oczu oraz pozwalają na prowadzenie nawet najbardziej intensywnego stylu życia, pozostają przy tym dyskretne oraz nie wpływają na wygląd zewnętrzny użytkownika.

Jakie soczewki miesięczne wybrać, by cieszyć się komfortem i dobrym wzrokiem?

Jakie cechy powinny posiadać dobrej jakości soczewki miesięczne?

Soczewki miesięczne są dostępne w bardzo szerokim i zróżnicowanym wyborze. Dla własnego bezpieczeństwa, warto inwestować w dobrej jakości, sprawdzone rozwiązania od znanych w branży okulistycznej producentów. Jedną z wiodących na rynku firm produkujących nowoczesne szkła miesięczne jest Bausch&Lomb, która posiada w swojej ofercie soczewki kontaktowe purevision 2. Produkt ten posiada właściwie wszystkie, najważniejsze cechy, którymi powinny charakteryzować się godne zaufania i uwagi soczewki kontaktowe. Co więcej, są to tzw. soczewki całodobowe, które można nosić w trybie ciągłym (w dzień i w nocy) przez 30 dni.

Soczewki kontaktowe purevision 2 zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach, które dużo czasu spędzają przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz kierowcach regularnie przemieszczających się samochodem. Optyka wysokiej rozdzielczości HD gwarantuje wyraźne widzenie, bez szkodliwych dla oczu i rozpraszających uwagę odbić i refleksów. Ultracienka konstrukcja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania oraz pełną wygodę dla wrażliwych, skłonnych do podrażnień oczu. Nowoczesne soczewki kontaktowe purevision 2 wykonane są z nowoczesnego silikonowo-hydrożelowego materiału, który charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przepuszczania tlenu. Zapewnia to utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oczu przez cały okres przydatności soczewek do użytku.

Zobacz więcej podobnych postów